bookmate game
uk
Böcker
Сьюзен Девід

Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя

Вивчаючи емоції протягом 20 років Сьюзен Девід дійшла висновку, що ні розум, ні тип особистості не визначають успіх. Його визначають наші емоції, а точніше — вміння їх контролювати. Саме це авторка називає «емоційною гнучкістю». Внутрішній спокій, вміння розуміти себе допомагає не тільки почуватися впевнено в будь-якій ситуації, а й бути успішним на роботі, в особистому житті, у творчості. Авторка переконана, що вміння підлаштовуватися під мінливий світ подій дозволяє уникнути стресів, негативних думок та почуттів і впевнено рухатися вперед. Ця книжка допоможе вам зрозуміти природу своїх емоцій, навчитися жити з ними у злагоді. Ви нарешті знайдете підхід до опанування своїх переживань, будете отримувати задоволення від спілкування й досягати своїх цілей.
Ця книжка є доказом того, що людям потрібно працювати з їхніми негативними емоціями, не дозволяючи старим страхам та комплексам домінувати.
BizEd magazine. Бестселер Wall Street Journal та USA Today. Книжка, що перебуває у списку «8 книг, які змінять ваше життя у 2017» за версією Business Insider’s.
Сьюзен Девід — доктор філософських наук, психолог Гарвардської медичної школи, співзасновник і співдиректор Інституту коучингу в лікарні McLean, засновник і головний виконавчий директор консалтингової компанії Evidence Based Psychology. Публікувалася в таких авторитетних виданнях, як Harvard Business Review, Time та The Wall Street Journal. Вона консультує вище керівництво сотень великих організацій, серед яких ООН, Ernst&Young і Всесвітній економічний форум.
293 trycksidor
Ursprunglig publicering
2019
Utgivningsår
2019
Har du redan läst den? Vad tycker du om den?
👍👎

Intryck

  • Юлійdelade ett intryckför 9 månader sedan
    👍Värt att läsa
    💡Lärde mig mycket
    🎯Givande

    Дуже гарна книга. Я прочитав її після розлучення з дружиною і вона допомогла мені багато на що подивитися під іншим кутом. Коли в голову приходять думки, а вони бувають дуже різні. Я відношусь до них як до підлеглих які зайшли в мій кабінет начальника з якоюсь ідеєю і не більше. Це не дає думкам контролювати мене і занурюватись у проблеми яких не існує.

  • Sergiy Zludendelade ett intryckför 3 år sedan

    Трохи затянута

  • b7000313100delade ett intrycki fjol
    👍Värt att läsa
    💡Lärde mig mycket
    🎯Givande

Citat

  • Іра Дунаєваhar citerati fjol
    Насправді негативність — нормальна. Це фундаментальний факт. Ми так влаштовані, аби іноді мати негативні відчуття. Просто така людська природа. Надмірність стресу через позитивну налаштованість — це результат того, що наша культура, образно кажучи, заліковує нормальні коливання наших емоцій, а суспільство часто дослівно заліковує невгамовних дітей і жінок з перепадами настроїв.
  • Sonyahar citeratför 2 år sedan
    треба пам’ятати, що чиясь негативна оцінка рідко буває об’єктивною77 і що нема рації вважати цю критику істиною та, далебі, не слід її залучати до власної самооцінки.
  • Sonyahar citeratför 2 år sedan
    Власне, одним із великих парадоксів людського досвіду є те, що ми не можемо змінити себе й наші обставини, не прийнявши того, що існує зараз. Прийняття — перед­умова зміни.

I bokhyllorna

fb2epub
Dra och släpp dina filer (upp till fem åt gången)